הסיפור שלנו - החומוס של טחינה

הסיפור שלנו

משפחת החומוס של טחינה נולדה בשדרות, בשנת 2010, מתוך צורך שזיהינו באזורינו בדרום, בעוטף עזה – אזור בו נולדנו וחיינו כל חיינו. הצורך היה במקום מפגש נעים וביתי, בו אפשר במקרה (או לא במקרה...) להיתקל בפרצוף מוכר, לאכול ארוחה טעימה, מזינה ובמחיר הוגן לכל כיס. בער בנו לעשות את זה קצת אחרת, מתוך הבנה שהמקום הוא האנשים שבתוכו והחוויה אותה נעניק נוצרת בכל מפגש שלנו אתכם – כאורחים בבית שלנו, שלכם...

מקום של אנשים.
של אהבת חינם.
של מוזיקה טובה.
של וייב קסום.

המסעדה בשדרות וכך גם שאר מסעדות החומוס שלנו נבנו באנרגיות קסומות מתוך אהבה לאדם ולחומר על ידינו (פיזית ממש!). ב-2012, כעבור שנתיים של השקעה, גדילה והצלחה(!) ראינו כי טוב והחלטנו להעתיק את המודל האהוב לבאר-שבע, בירת הנגב והסטודנטים.  ב-2014, כעבור שנתיים נוספות, בשמחה וצהלה הגענו לבירה האמתית, ירושלים, התאהבנו והרמנו כוס בירה קרה – לחיים!

אנו מציעים אוכל עממי, מנחם, טרי ומפנק לחך של כולכם: אניני הטעם שביניכם, לרעבים במיוחד (יש ריפיל!), אוהבי הפשטות וכמובן לטבעונים J. בתפריט מגוון מנות חומוס עם תוספות מפנקות, ואיך אפשר בלי צ'יפס מושלם ופריך, פלאפל ירוק מלא בכל טוב וסלט ירקות שנקצץ על המקום (!) הכול נעשה טרי יום יום אצלנו במטבח עם המון אהבה. כמובן, גם הקינוחים שלנו תוצרת בית, הבירה מעולה ויש גם ערק!

האווירה אצלנו ביתית, משפחתית ונינוחה עם דגש על שירות לבבי ומזמין. אנו מפנקים מידי יום קהל יעד רחב ומגוון של סטודנטים, צעירים, משפחות, ילדים, חיילים וקבוצות מכל הקצוות. המסעדה כשרה עם תעודת כשרות בהשגחת הרבנות ומציעה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, יחד עם הקפדה על טריות המוצרים (טחינת אל-ארז המשובחת ,שמן זית בוטיק ישר מהחקלאי, פיתות שנאפות במקום...מממממ).

המוטו שלנו פשוט: בלו אתנו בנעימים, צאו לדרככם שבעים, שמחים, עם גרוש על התחת וחיוך על הפנים :), כמובן שיש לנו גם טייק אווי (לקחת), חומוס במשקל ומשלוחים.
במסעדות החומוס שלנו תוכלו לקבל את אותו החומוס המאוהב, הפלאפל הירוק והמקסים, הבנופי המטריף והבירה הצוננת, אולם בכל אחת מהם אווירה וחוויה ויזואלית מעט שונה וייחודית עם הטאצ' המקומי.
החלום שלנו הוא להרחיב את המשפחה - להגיע ולהקסים אתכם בעוד מקומות בארץ (ובעולם ;)?), ולהמשיך ולהפיץ אור ואהבה!

אנחנו אוהבים אתכם דרך הצלחת...מקווים שתרגישו בכך :)

חומוס.פלאפל.אהבה.

תוכלו למצוא אותנו גם ב: | |

דילוג לתוכן